| gabriielaaa a întrebat:

BUNA, am o cicatrice pe frunte si va intreb ce imi recomadati sa se videce mai repede si sa imi ramana mai putin vizibil.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Cicatridin sau cum se numeste.

| gabriielaaa explică (pentru Freya1):

E ceva mai grav am fost cusuta si vreiam un sfat ce as putea sa fac sa nu ramana urat
stiu ca va ramane semn dar nu vreau sa se vada tare