| bgabitu a întrebat:

Stiti niste leacuri ceva pentru cicatrici sau creme ceva (mi-a cazut un fier pe frunte si mii s-a despicat pielea nu e chiar foarte adanc dar este cat sa ramana cicatrice).

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Folosește cremă de gălbenele.
Pa, pa.

| Anonima240 a răspuns:

Incearca crema Mibazon.O sa ti se para ciudat ce o sa spun acum...o gasesti in farmaciile veterinare, nu stiu daca o gasesti si in ceea normala deoarece este pentru animale(vaci) laughing stiu, cel mai probabil nu vei dorii sa o incerci dar eu asa am scapat de niste cicatrici.

| maddoximilian a răspuns:

Crema Galbenele este buna, dar acuma depinde de rana cum este ea tot o sa iti ramana un semn si un semn mic tot romane de la o buba mica mai este si aloe vera tot buna pentru rana