| Taetae58 a întrebat:

Buna,daca am mancat champignon la gratar putin crudă in interior si mai apoi am baut si 2 beri are ceva? Am auzit ca au efecte adverse ciupercile in combinatie cu alcoolul dar a fost doar una

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ciuperca champignon nu are reactii cu alcoolul.
Ciuperca "cerneala" insa face greata urata daca consumi bauturi alcoolice.

| darrio2007 a răspuns:

Daca nu ai simtit nimic, e de bine.

| Brizbriz a răspuns:

O sa te faci spider-man
ba nu... ciupearca-manhee hee

| MihaiSpeedster a răspuns:

Dacă ăsta ar fi fost un dish chinezesc, s-ar fi numit "Ciupercă beată".

| Taetae58 explică (pentru MihaiSpeedster):

Ciuperca beata sau nebeata are ceva?laughing

| MihaiSpeedster a răspuns (pentru Taetae58):

Nu. În cel mai rău caz te kci cu strigături.

| StripperRaoul a răspuns:

Nimic ce drac sa aiba