| laurentiu80 a întrebat:

Dupa cat timp iese alcoolul daca am baut 2 beri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cateva ore de la 4 in sus

| laurentiu80 explică (pentru suntserios):

Am la dispozitie 8 ore sa iese.

6 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Daca vrei sa treci mai repede mahmureala te sfatuiesc sa bei 2 pahare de zeama de varza murata! Efectul alcoolului va disparea cat ai clipi din ochi!

Răspuns utilizator avertizat
| Ioanaaa222 a răspuns:

După aproximativ 5-6 ore!

| AlexAlex444 a răspuns:

In jur de 6-7 ore

| Leonard_Kalman_1999 a răspuns:

2-4 ore.