| Bobocica321 a întrebat:

Buna ziua! Se poate asa ceva, sa ma nasc cu 1 vertebra lombara in plus? Mi s-a facut radiografie

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Sigur ca se poate, acestea sunt malformatii congenitale (cu care te nasti).
Unii se nasc cu cate 6 degete la maini si picioare, altii cu 2 capete, 2 coloane vertebrale samd.

1 răspuns:
| Robert2526 a răspuns:

Da,e destul de frecvent chiar.Dar ce varsta ai? In mod normal astfel de lucruri se descopera foarte devreme...