| marian1323234 a întrebat:

Daca am facut sex neprotejat cu o fata (l-am bagat de 4 5 ori si l am scos) poate ramane? este cu 4 zile inainte de menstruatie

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca a fost cel mai patetic sex de care am auzit, ca tu te-ai scapat pe tine in 10 secunde cat a durat alea 3-4 intrari, ai supus fata la risc de sarcina, iar fata saraca a ramas complet nesatisfacuta.

| marian1323234 explică (pentru Violleta2022):

Nu m-am scapat ideea a fost ca inainte am facut cu degetele si la final am bagat o dar am scos o pentru ca mi-a fost frica dar este ok mi-a spus azi ca i-a venit

| Violleta2022 a răspuns (pentru marian1323234):

Tot sex patetic se numeste, odata ce ai supus fata la risc de sarcina, facand sex fara protectie, doar pentru 4-5 penetrari ca sa-ti satisfaci doar tu, propriul organ, nicium pentru a o satsiface pe ea.

| ReddY25 a răspuns:

E post ba

| ioana748 a răspuns:

Teoretic nu, practic, se mai intampla.

| KovacsB a răspuns:

Nu cred ca se poate numi sex.

| eliancodrut a răspuns:

Daca este cu 4 zile inainte de prima zi a menstruatiei inseamna ca este in perioada nefertila. Aceasta perioada nefertila este de 12 zile inainte de menstruatie daca o are regulata. Daca nu o are regulata este mai greu de precizat, dar 4 zile inainte de menstruatie sunt sigur nefertile. Deci nu va ramane gravida.