| enigmatica a întrebat:

Exista pastile, picaturi, sucuri sau plante care sa te faca sa ai o stare euforica, o buna dispozitie? (fara droguri, da?)Sunt mereu stresata si de aia intreb si ma plictisesc repede.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Alea sunt droguri sau calmante de la farmacie dar poti sa fii fericita gandindute la chestii care iti fac placere, optimismul daca il poti domina gandurile devin realitate.

| a1doru a răspuns:

Ia niste ''picaturi'' de cognac si sa vezi ce stare euforica o sa ai.rolling on the floor

| Neinteresantul a răspuns:

Aspirina saracului e buna la orice.

| Loser8299 a răspuns:

Hmm.spirt? incearca mona

| idcatalin a răspuns:

Exista Rhodiolin. Este un produs 100% natural care chiar ajuta foarte mult. Detalii foarte multe gasesti aici :http://www.facebook.com/Rhodiolin?ref=stream

| m3m0 a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa iei pastile pentru asta, si eu am aceeasi,, problema" dar cand sunt trista imi ascult melodia preferata, sau dansez prin casa, desenez, etc si tot asa-mi trece si plictiseala. Sau poti sa citesti bancuri, ORIKM uite o melodie care s-ar putea sa te ajute :http://www.google.ro/......http?/url