| andreea1baratiu a întrebat:

În ce loc as putea găsi sampon japonez? Adică farmacii, fiindca in magazine alimentare si supermarketuri nu poti gasi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Sampon japonez in farmacii? nu am vazut pana acum, te-as fi sfatuit sa incerci in online
dar la ce te referi ca sampon japonez? sa fie brand japonez sau ce anume? vreo reteta anume?

| andreea1baratiu explică (pentru Simpatic):

Nu vreau o reteta, doar am auzit ca sampoanele japoneze sunt o solutie buna pentru par deteriorat, si de asta intrebam unde s-ar putea gasi avand in vedere ca sunt japoneze si sunt mai greu de găsit decat cele produse in tara noastra, si farmacia e cel mai probabil loc unde le as putea afla.

| Simpatic a răspuns (pentru andreea1baratiu):

Am inteles, insa greu de gasit intr-o farmacie fizica si chiar intr-un magazin fizic un astfel de sampon care nu prea se comercializeaza la noi...
insa mult succes si sper sa gasesti si in locuri fizice!
daca nu, cauta pe net, pe magazinele online de la noi!

| dullcat a răspuns:

Slabe sanse sa gasesti chiar si in farmacii, deoarece oriunde primeaza predominant numai produsele europene, nu cele din nise din astea inca destul de necunoscute si neexplorate, daca putem spune asa, pentru Romania.
Vezi pe siteuri cum e acesta:

https://www.notino.ro/......-16196944/

| ReddY25 a răspuns:

Nu sunt

| LisaJulie a răspuns:

Nu am văzut branduri japoneze la șampoane în România! Poate printr-un hypermarket mai mare!