| lBroken69 a întrebat:

La ce varsta apare barba la baieti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pe la 16-17 ani, poate si mai mic

| MyNameIsCata a răspuns:

Mie a inceput sa-mi creasca la 16 ani.Acum depinde si de cat de dezvoltat esti cum spune Addex.

| Adelaaaaaaaa a răspuns:

14-15 in sus, dar depinde si cat de dezvoltat este corpul... poate sa apara si mai devreme happy...dar zau e asa greu?