| alxxx3344 a întrebat:

Buna! Am dat o comanda pe shein pe 13 martie, pe 15 a aparut,, in transit,, si încă e asa pana azi, nu s-a schimbat nimic. Tin sa mentionez ca livrarea estimata e 28-31 martie. Stiti daca mai imi vine?

6 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Asteapta pana pe 31.

| DeMicUnCălător a răspuns:

Ai rabdare, poate avea intarziere lungă

| IancuAlexaandra a răspuns:

Eu am comandat pe 12 martie comanda a avut termen de livrare maxim ieri 26-29 nici azi nu a venit și am lăsat mesaj și am vb in chat cu cei de la Shein și au zis sa mai aștept maxim 5 zile daca nu ajunge sa ii recontactez.Au zis că au luat măsuri și că discuta cu, curierii sa vadă ce se întâmplă.De pe fata de 22 nu au mai actualizat statusul comenzii nicăieri eu mai verific și pe siteul track-order și tot așa apare
Pe 12 am făcut 2 comenzi la 1 ora distanta prima mi-a ajuns luni a doua este cea de care am zis mai sus.

| alxxx3344 explică (pentru IancuAlexaandra):

Mie mi-a aparut azi Budapest depot hub outbound. Cred ca e ceva intarziere.

| BleojuBianca a răspuns (pentru alxxx3344):

A mai venit? Și mie mi-a apărut și nu știu ce să facsad

| Maria211111 a răspuns:

A mai venit?