| ionutz598 a întrebat:

Buna!
Vreau sa stiu si eu daca sa lucrez la sala spatele mai putin decat pieptu sau tricepsu, si asta din cauza ca nu as vrea sa ma latesc asa tare.Sau ce ziceti sa fac normal ca nu e nicio problemathinking
Multumesc! Daca se poate sa primesc raspunsuri destul de serioase si sincere fara mistouri si altceva:d

5 răspunsuri:
| andrey910 a răspuns:

Iti e frica ca o sa cresti prea mare?laughing Exagerat devii in ani de munca, nu in cateva luni cate faci tu. Lucreaza toate grupele in mod egal.

| SpaNu88 a răspuns:

Lucreaza toate grupele la fel. daca executia este corecta este un lucru pozitiv in special pentru cifoza, pentru inceput fa tractiuni la liber

| nesuferit a răspuns:

Hai fii serios, lucreaza toate grupele la fel

| edy43 a răspuns:

Sa nu-ti lucrezi spatele ca peste un timp o sa ai multe dureri ca mine!

| ionutz598 explică (pentru edy43):

Si eu am un pic de cifoza si s-ar putea sa fie si mai rau peste ceva timpstraight face... eventual fac foarte putin:d sa nu stiu ce sa facthinking