| opacatoasa a întrebat:

Unde pot găsi programele pentru olimpiadele la istorie şi geografie de anul acesta pentru clasa a9a? fundă, mulţumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Melinda1219 a răspuns:

Buna! Poti caut pe www.edu.ro sau pe site-ul inspectoratului din judetul tau.De regula, programele sunt cam aceleasi ca in anii anteriori.

| iulicika1414 a răspuns:

Poti sa le ceri de la profa/proful de geografie si respectiv istorie.trbeuie sa le aiba... daca nu le are inseamna ca inca nu au fost trimise de la directia raionala