| WhiskeyFaraNume a întrebat:

SALUTARE TPU!
Am o problemuta
Stau la bloc si am ~5~ vecini care au wirelles
Dar acum am o problema
Ca sa am pe PC imi trebuie un program!
Ati putea sa imi dati acel program?!
MULTUMESC :*

P.S. : funditaaa

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai nevoie de un adaptor de wireless sau o placa de retea wireless daca nu ai deja, plus parola de la retea

| al3xander a răspuns:

Iti rebuie adaptor wireless, in general laptop-urile au si calculatoarele de cativa ani vechime. desigur ai nevoie si de parola de la ei daca sunt securizate.

| WhiskeyFaraNume explică (pentru al3xander):

PC-ul meu este din 2007 si tocmai asta era problema : sa aflu parola ca daca e nu era NEAPARAT OBLIGATORIU sa intru pe PC, dar sa am PAROLA...nu ai inteles nimic straight face

| al3xander a răspuns:

Imi pare rau aici nu dam detalii de hacking

| SilviaDulcik a răspuns:

Iti trebuie un adaptor usb, care vine de obicei cu un cd, cd ce contine driver pentru adaptor. http://www.pcgarage.ro/adaptoare-wireless/tp-link/tl-wn727n/