| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva care ar fi motivul pentru care cei de la facebook m-au blocat si nu mai pot da cereri de prietenie?

5 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Probabil ai trimis mai multe cereri de prietenie unor persoane pe care nu le cunosti

| Generalul a răspuns:

Ai trimis prea multe, iar unele persoane te-au raportat pentru ca nu te cunosc. Prima data esti blocat o perioada scurta, dupa aceea daca repeti, poti ajunge la o luna sau chiar la blocarea contului...

| alexdinunou a răspuns:

Pai te-au blocat pentru ca ai trimis prea multe cereri de prietenie. Asa am patit si eu si dupa cateva zile am putut sa trimit

| Cenan_Floriana_1997 a răspuns:

Ai ban pe facebook și nu mai poți da cereri de prietenie ori pentru că ți-a dat cineva raport, ori pentru că ai dat prea multe cereri de prietenie. Nu ține mult. Așteaptă happy

| CiocolataAlbaAerata a răspuns (pentru Cenan_Floriana_1997):

Stiu,imi zice ca mai am 11 zile de asteptat laughing
2 sapt dureaza treaba