| cornellutza a întrebat:

Daca am pus din greseala funda la cineva care nu mi s-a parut ca mi-a dat un raspuns bun exista o modalitate sa mi-o iau sau sa o dau la cel care merita?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, răspunsul câştigător poate fi înlocuit.
Cum se face? Prin trimiterea unui mesaj la Contact cu link-ul întrebării şi copy-paste-ul răspunsului care vrei să fie câştigător.
O rogi frumos pe Cristina să-l înlocuiască şi te va ajuta.
Succes.

| TPU.ro a răspuns:

Nu conteaza daca funda a fost acordata de tine sau de catre robotel, scrie un mesaj la contact@TPU.ro si rezolvam problema.

Alexandra - TPU

| Danyelusha a răspuns:

Buna!
Poti lua inapoi o funda daca raspunsul a fost ales castigator de catre robotel, daca l-ai ales tu, nu se poate.
Daca raspunsul a fost ales castigator de catre robotel, atunci, pentru a lua funda inapoi trebuie sa trimiti un mesaj la Contact cu link-ul întrebării şi copy-paste-ul răspunsului care vrei să fie câştigător.
O rogi frumos pe Cristina să-l înlocuiască şi te va ajuta.
Sper ca ti-am fost de ajutorwinking

| Danyelusha a răspuns:

Buna!
Da, poti. trimiti un mesaj la Contact http://www.TPU.ro/contact cu link-ul intrebarii si specifica ce raspuns vrei sa declari castigator!
Sper ca ti-am fost de ajutor;)