| Nightgiver a întrebat:

Ce inseamna spam și cine mi-a raportat întrebarea pe motiv de spam?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu stim cine anume raporteaza intrebarile sau raspunsurile noastre, asta este si ideea de a nu cunoaste identitatea acelei/acelor persoane!

sfatul meu >> nu continua insa pe acest fagas cu intrebarile referitoare la demoni si alte fantezii, caci iti vei lua "ban"

domnii si doamnele din staff TPU sunt obiectivi, fermi si corecti in general!

o singura persoana de aici insa nu a intrat si nu intra sub incidenta strictetii dumnealor DESI AR FI TREBUIT si cred ca stie toata lumea despre cine este vorba, despre acea persoana pentru care s-au facut si petitii sa fie eliminatawinking

succes

| CuStimaSiRespect a răspuns:

Lucifer te-a raportat.
Iar spamul este când deranjezi inutil pe cineva prin mijloace online.
https://www.tpu.ro/religie/cum-il-invoc-pe-lucifer/