| Spadas a întrebat:

Cum îți poți recupera adresa de e-mail dacă o pierzi de la un cont? Am pierdut-o la unul creat în 2023. Oricum acest cont este suspendat pe termen nedeterminat. URL-ul lui este https://tpu.ro/utilizator/abgufm. Răspuns urgent ca în cazul în care se mai întâmplă să-mi pierd e-mailul să-mi pot recupera contul.

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Vad ca iti pierzi cam des conturile prietenewinking
ca sa nu iti mai pierzi 'conturi' inceteaza sa mai fii troll
TPU uraste trolii mai mult decat pe cei care stau in clasament si atarna aiurea cu vechimea lor nefiind deloc veridici in vreun felwinking doar intra zilnic si dau 99 de raspunsuri orice numai sa fie ca si numar, ca sa fie acolo parazitand platformawinking

| dullcat a răspuns:

Daca ai fost supendat clar este un motiv, incearca sa te comporti civilizat aici, astfel nu vei mai avea probleme si nici nu vei pierde nimic.

| LisaJulie a răspuns:

Ai fost suspendat de multe ori și ti-ai făcut mai multe conturi cu numeroase adrese de email! Bineînțeles ca la un moment dat gmail-ul nu mai permite! Șterge din email-urile folosite doar ca să îți faci mai multe conturi pe TPU!

| MeneLoi a răspuns (pentru LisaJulie):

Sunt multe adrese de e-mail.

| LisaJulie a răspuns (pentru LisaJulie):

Si nu mai pune aceleasi intrebari la misto! De asta ti se suspenda