| Fatamuntilor a întrebat:

Mai nou intrebarile noastre apar,,in asteptare''?
Ultimile mele au aparut asa. Apareau pe site, se putea raspunde la ea, dar dupa cateva ore aparea ca aprobat.
Oare cineva aproba (manual)intrebarile noastre.

15 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Este posibil sa fie ceva, un sistem automat cu hibe! intrucat nu am pus intrebari de ceva vreme nu pot spune cu certitudine!
daca intrebarile ar fi aprobate manual ar dura saptamani intregi la cat de multe intrebari se pun pe TPU zilnic!
cu aceasta ocazie a aprobarii manuale am scapa totusi de toti trollii sau userii incepatori care datorita conditiilor impuse de platforma pun aceeasi intrebare de 2 ori
in orice caz trebuie lucrat la sistemul TPU are ceva hibe

| Fatamuntilor explică (pentru Simpatic):

Sigur sunt hibe, se intampla si la case mai mari.Intrebarea asta s-a aprobat automat.

| Simpatic a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Da, nu am nimic cu cei din staff TPU, imi dau seama ce munca este la un site cu 200k vizitatori unici pe zi, si cu atatia useri inregistrati happy

| LaviniuA a răspuns (pentru Simpatic):

Nu cred ca sunt atatia. cred ca siteul e pe moarte. De unde stii?

| Simpatic a răspuns (pentru LaviniuA):

Buna, ai dreptate am exagerat cu 200k, pe prima pagina in stanga jos spune vizitatori unici si sunt actual 124k!
dar nu ma indoiesc ca TPU nu ar fi avut cel putin 200k in anii sai de glorie!

| LaviniuA a răspuns (pentru Simpatic):

Dubios sa fie atatia. Probabil ceva manareli la mijloc.

| Simpatic a răspuns (pentru LaviniuA):

Nu ai zis tu ca ai lucrat la 'goagle', descopera manarelile si da-le in faptwinking

| LaviniuA a răspuns (pentru Simpatic):

Am investigat. Rezulta ca aprox 3 sferturi din vizite vin dinspre Goagal.
De ex oamenii dau search "cum imi bat femeia" sau "cum divortez de barbat" si le apare o intrebare pusa de unu pe TPU. Intra pe TPU, citesc si apoi ies de pe site. Deci nu e mare vrajeala.

| Simpatic a răspuns (pentru LaviniuA):

Mai stii ca ai dreptate?winking
esti din noua generatie de adolescenti fara frica de Dzeu care stiu putin din toate si sunt plini de smecherie
foarte bine!

| LaviniuA a răspuns (pentru Simpatic):

Mersi batrane si tu esti jmecherie happy

| Simpatic a răspuns (pentru LaviniuA):

Cu drag

eu sunt un fel de gogaie cu bmw si pistol la purtator

https://www.youtube.com/watch?v=NQ7lAeVQ8UQ

cine e gogoie? varul lui momaie : https://www.youtube.com/watch?v=s_lapY4L-Bc

| LaviniuA a răspuns (pentru Simpatic):

Bravo... barosaneala deci

| Simpatic a răspuns (pentru LaviniuA):

Asa mai pe saracie ca nu avem bani de audi R8 si sampanie la monaco

eu sunt pe stilul tovarasului meu dan nebunu, cu traficantii la roma sau prin barcelona;)

https://www.youtube.com/watch?v=tf-i1cLYIFQ

pentru cine a auzit si de TC168 atunci se stie ca oamenii nu sunt precum fatalii din trapul romanesc;) oamenii chiar au fapte!

| Negroo a răspuns:

Eu azi am observat ca "am pus" 6 (sase) intrebari desi avusesem una singura. Desigur, noii moderatori sau admini tin site-ul sub controlul lor personal pentru a-si pastra pozitia castigata.
Se intampla multe anomalii pe site.

"200k vizitatori unici pe zi"?
Vizitatorii pot fi din afara, fara sa fie membri. Deci, nu are legatura cu activitatea site-ului.

| Fatamuntilor explică (pentru Negroo):

Mai degeraba cred ca de la sistem!
de exemplu la useri care ma ignora imi arata ca sunt 40.Cand ii numar sunt la jumate.Cred ca asae si cu intrebarile tale.