| Fatamuntilor a întrebat:

Roobotul TPU,ori e bolnav, ori trebuie scos la pensie.
-intru pe profilul unor utilizatori vad 300 si ceva de intrebari. Vreau sa vad ce intrebari, sunt vreo 2-3.Imi zic ca poate si-a sters din la ele.dar a doua zi e la fel
-funda migreaza de la utilizatoor la altul
-zilele trecute am primit notificari a unor intrebari de acum cateva luni
Mi-a trecut in cap o ghidusie
ce ar fi daca nu s-ar permite sa imi faca cont cei care cer sa isi sterga? La fel si cei care sunt suspenati neliminat de multe ori?
Cred ca e primul an din isoria TPU cand nu s-a desemnat USERUL ANULUI...
CAM aste e pe ziua de azi! Hai la dezbateri.

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Da,am observat si eu faza mai ales la userii noi care au pus sa zicem 20-30 de intrebari in total si la unii pe profil arata ca au sis peste 600!
Ok, intrebarile se pot sterge si apoi se pot pune altele, astfel daca ai 100 de intrebari si ai sters 50, raman 50 pe profilul tau!
Deci putini ar pune in 1 luna de activitate 600 de intrebari si apoi le-ar sterge, clar este eroare TPU!

"-funda migreaza de la utilizatoor la altul"> da, am observat si asta! la fel si cu notificari din anii trecuti care apar ca fiind noi!

"Mi-a trecut in cap o ghidusie
ce ar fi daca nu s-ar permite sa imi faca cont cei care cer sa isi sterga? La fel si cei care sunt suspenati neliminat de multe ori?"

Ar fi foarte bine, ca cei care au avut multiple conturi suspendate sa numai aiba drept sa intre si nici sa isi creeze cont pe TPU...dar dificil de implementat!

"Cred ca e primul an din isoria TPU cand nu s-a desemnat USERUL ANULUI..."

nici sa nu se mai acorde aceasta distinctie propun eu, nu are nicio relevanta si nu este deloc obiectiva! bine acum sa o spun pe cea drepta nici clasamentul general si nici acordarea de evaluari nu este obiectiva! acordam calificative bune mai ales in functie de preferintele fata de anumiti useriwinking

| Fatamuntilor explică (pentru Simpatic):

Deci robotelul e bolnavior
cei care isi fac conturi peste conturi gen Rosalia, va avea o surpriza frumoasa cand nu va putea intra peste 2-3 luni..La fel si copilul ala care injura.Iar visez...
Desigur nu mai are rost cu utilizatoorul anului.Vad ca s-a renuntat si la monezi, tricouri .....etc
Deci fara stimulari, raspundem pur si simplu.

| Simpatic a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Eu sper sa se renunte si la clasament (desi nu cred ca se va intampla asta vreodata happy ), mi se pare o masura mai corecta in cazul de fata, sa nu se mai dea raspunsuri la cantitate! si eu fac asta de ceva vreme pentru ca ma dispera userita de care s-a tot spus, chiar nu vreau sa o mai vad ca sta acolo pur si simplu
daca s-ar scoate clasamentul sa vedem daca mai intra ea si altii care nu fac decat sa troleze

suntserios
| suntserios a răspuns:

Adsesense nu mai aduce profit pe site-uri scrise.
profitul e mutat pe video si social medial

deci cred ca site ul nu mai e profitabil pentru a se investi in el.

oricum, e o chestiune de zile pana cand Violetta va fi userul nr 1 al site ului in conditiile in care jumatate din raspunsurile ei sunt de genul "esti un copilas cu cucu mic " asa ca poate parasim corabia.

| Fatamuntilor explică (pentru suntserios):

Nici traficul nu mai este ca la inceput.Am prins si vremuri mai bune pana prin 2017.Deci cred ca drepate
nu conteaza clasamentulCu cat pomenesti mai des cu un utilizator, cu atat devine mai popular... si unora s-ar putea chiar sa le placa de el!

| ILikeBlackCats a răspuns:

Da, intr-adevăr!
Am intrat pe profilul cuiva- apăreau 729 de întrebari. Cand sa mă uit sa le vad, maxim 10.
"zilele trecute am primit notificari a unor intrebari de acum cateva luni"- da, si eu, chiar de acum aproape un an.
Cat despre întrebările foarte recente, primesc notificările peste o zi, doua.
"ce ar fi daca nu s-ar permite sa imi faca cont cei care cer sa isi sterga? La fel si cei care sunt suspenati neliminat de multe ori?"-da, mai ales acel tânăr (mai bine zis copil) care înjură oamenii si isi face conturi mai des decat ies eu din casa. Cred ca l-am raportat de 4 ori pana acum