| Lukasssz a întrebat:

Salut, in 2021 am fost suspendat pe acest site, la inceputul lui 2022 acel suspend a fost dezactivat dar de atunci am o problema.Intrebarile si raspunsurile mele apar cu o intarziere de cam 2 ore sau cam asa ceva.Ce pot face ca sa nu mai am acceasta ''eroare''?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Adreseaza-ti intrebarea adminului acestui site, aici:
https://www.tpu.ro/contact

| dullcat a răspuns:

Buna.Intrebarile stiu ca nu apar in timp real pe site.

08. Am postat o întrebare, dar nu a apărut pe site. Ce se întâmplă?
Dacă întrebarea pe care tocmai ai trimis-o nu a apărut încă, nu-ţi face griji, aceasta va figura pe site în cateva momente, adică atunci când pagina va fi reactualizată. Întrebările postate de utilizatorii noi vor fi iniţial vizibile numai autorilor lor şi utilizatorilor logaţi. Acestea vor putea fi accesate de toata lumea dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logaţi, fără a fi raportate. Dacă întrebarea cumulează minimum două raportări, ea va fi respinsă de pe site şi va ajunge în atenţia administratorului site-ului. - https://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Pentru raspunsuri nu stiu ce sa spun, acestea ar trebui totusi sa se posteze imediat. Poti intreba aici:

https://www.tpu.ro/contact

| anonim_4396 a răspuns (pentru dullcat):

Iar le stii tu pe toate, nu mi-ar trebui o asa femeie sincer sa-ti zic, cred ca mi ar face capu televizor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am observat asta și la alti useri care au avut contul suspendat. Și nu se întâmplă doar cu întrebările, ci și cu răspunsurile.