| Baiattt a întrebat:

1.Imi gasiti va rog cateva wallpapere cu un om care sa fie intr-o priveliste tare dar fara sa scrie nimic(pentru ca vreau eu sa scriu ceva) nu natura sau nu stiu ce ...Eu tot am cautat dar nu prea am gasit (am gasit 1 dar scrie ceva pe el )

Vreau de exemplu sa scriu : nu inceta sa visezi sau ceva de genu.

2.Si daca imi gasiti si poze ceva motivationale (nescrise) unde iar sa pot scrie ceva.

3.Si cei care nu vor sa se chinuie sa imi caute spuneti-mi macar cum sa caut : ca eu tot am cautat si nu prea am gasit ( sa fie nescrise pozele, walpeper)

1 răspuns:
| RandomStudent a răspuns:

Cauta pe "Google Images" si foloseste cuvinte chee/descriere care sa reflecte ceea ce vrei sa cauti ex: man look way(o sa gasesti una acolo).Eu am mai cautat dar nu am gasit, poate gasesti tu