| andrada a întrebat:

happy cine imi poate da poze rare in legatura cu Jamaica? Ma refer poze de genu' "keep calm and go to jamaica" si pe fundal sa fie steagul,sau poze cu haine in culorile specifice, sau poze cu baieti sexy jamaicani >: am cautat pe we hart it dar n`am gasit decat cateva iar pe google daca scriu jamaica imi da poze cu harta sau natura :j funda cine imi da un site cu cele mai faine poze

5 răspunsuri:
| piratuu a răspuns:

Scrie pe google "keep calm and go to jamaica" sau "keep calm and love jamaica". Vei gasi acolo.

| andrada explică (pentru Elly_Elenaa_1994):

Nu e nimic legat de jamaica laughing

| Elly_Elenaa_1994 a răspuns (pentru andrada):

Nici nu am citit ce ai scris mai sus laughing) am vazut doar ca vrei un link cu keep calm rolling on the floor)

| andrada explică (pentru Elly_Elenaa_1994):

Data viitoare citeste tot si nu mai comenta aiurea happy