| marianamay a întrebat:

50 de genuflexiuni pe zi sunt de ajuns pentru dezvoltarea picioarelor?

Răspuns Câştigător
| CristiB93 a răspuns:

Nu prea sunt de ajunswinking incearca eu stiu macar 100 sa faci pentru genoflexiunni nu e chiar asa de greu happy, si eu am facut mai de mult, dar daca chiar nu poti e indeajuns pentru inceput si 50, dar ca sa reusesti sa iti dezvolti picioarele ai nevoie sa cresti numarul in timp pentru daca faci doar 50 si nu cresti deloc picioarele tale o sa se adapteze la numarul acesta si nu mai te dezvolti, o sa devina ceva normal o sa le faci usor dar asta nu inseamna ca mai ajuta
, dar pentru a reusii incearca sa cresti numarul, fa sa zicem asa o saptmana 50 apoi treci mai departe saptamana cealalta fa 70 daca poti sau 80 cate poti tu apoi saptamana cealalta fa 90, tot asa si ajungi la 100 la 300 tongue eu am ajuns odata si la 500 pe zi, dar nu prea mam tinut ca mi-a fost lene si nu am mai facutlaughingsi m-am lasat, dar tu daca ai timp si te ti tare o sa reusestiwinking

| marianamay explică (pentru CristiB93):

Si le fac pe toate deodata sau 50 la ora 1 dupa masa apoi pe la amiaza inca 50 si seara 50? e bine asa?

| CristiB93 a răspuns (pentru marianamay):

Nu deci, tiam spus daca faci prea usor 50 atunci fa mai multe pentru inceput, deci fa cate poti tu de mult 70 sau 80 cate poti tu, dar faci toate odata azi faci 70 maine 70 poimaine 70 si cand trece o saptamana avanseszi la 80 sau daca poti chiar la 100winking

| marianamay explică (pentru CristiB93):

Asa am sa fac, multumesc frumos!

4 răspunsuri:
| dudulina17 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa faci asa: 30 genoflexiuni, 30 flotari si 30 abdomene! incearca si o sa vezi ca picioarele se dezvolta dar nu numai ajuta si la sanatate! o zi buna!