| Clorox a întrebat:

Salut, vreau sa ma antrenez, vreau sa am mai multa putere (Nu ma intereseaza aspectul), ce imi sugerati?
Fac in jur de 600 de genuflexiuni o data la cateva zile dar stiu ca nu-i de ajuns, mi-am dezvoltat muschii picioarelor destul de bine dar am probleme cu flexibilitatea, niste sfaturi?
Ce imi sugerati pentru brate?

1 răspuns:
| sabin89 a răspuns:

Eu nu as recomanda nici genoflexiunile, nici flotarile. Mai degraba sporturi complete (volei, inot...). E doar o parere.