| AlQaeda a întrebat:

A comandat cineva depe www.chinabuye.com?
daca da imi puteti explica si mie despre taxele vamale cam cat ar fi... si cum si in cat timp v-a ajuns pachetul. :D

1 răspuns:
| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Eu am comandat o pereche de casti anul trecut. Am dat o adresa, de la servici, unde ma gaseste toata ziua cineva. Coletul a ajuns la mine in 2 sapt si 3/4 zile, aproape trei sapt., am primit factura, transportul +taxele vamale m-au costat 46$, adica aproape 50 $, si a fot totul ok. Este un site bun.Mai am si acum acea pereche de casti si sunt foarte bune.
Sper ca te-am ajutat!