| anonim_4396 a întrebat:

A folosit cineva scortisoara cu miere pentru acnee?

2 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

O verisoara de-a mea a folosit so nu a prea avut efect!
ea are probleme cu acneea si a cam epuizat toate leacurilelaughing
acum a incepuut cu ceai de busuioc si a zis ca e foarte eficient
fa-ti ceai de busuioc, inmoaie o batista in el asa caldut si tine-o pe fata cam 10 minute de vreo 3 ori pe zi! si de cate ori treci prin baie spala-te pe fata si de 10 ori pe ziwinking

| mihaamihaa98 a răspuns:

Eu am folosit doar ca ai grija ca mie mi-au disparut dar mamei mele i-au inceput sa iasa mai multe. depinde de piele:d