| alina6344 a întrebat:

Buna`!kiss revin din nou cu o intrebare:-)... A folosit careva dintre voi vreodata masca de miere si scortisoara pentru acnee`?! Daca da:-) atunci imi puteti spune daca a functionat?:-)

Multumesc`!kiss

1 răspuns:
| AnaBejenaru a răspuns:

. Astfel, formati o pasta din trei linguri de miere si o lingurita de scortisoara pudra. Aplicati aceasta solutie peste cosuri, inainte de culcare si spalati-va dimineata, cu apa calduta. Acest tratament trebuie urmat timp de doua saptamani pentru a fi eficient.asa am facut-o eu, si functioneaza chiar bine