| nicu_3864 a întrebat:

A vazut cineva norul de cenusa provocat de eruptia vulcanului din Islanda?

Răspuns Câştigător
| Gabbitzu a răspuns:

Asta-seara incepand cu ore-le 21:30 a inceput sa se observe clar, si sa fiu sincer nu este tocmai placut, ba din contra am inteles ca poate afecta sanatatea omului,,, aici nu sunt sigur " faza asta la Tv am auzit-o :d

10 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Nici vorba de asa ceva rolling on the floor
In oras la mine e un cer mega-senin si soarele straluceste!:X

| Vizitiul a răspuns:

Nu, si nici n-o sa-l vad!

| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu, dar nici nu trebuiahee hee

| c0rn3l1uss a răspuns:

Nu, în România nu se vede.

| unione a răspuns:

Nu se vede happy e prea sus, la 8000-10000 de km altitudine, de aceea s-au anulat zborurile, pentru ca poate afecta grav avioanele

| t0xic1girl a răspuns:

Am vazut aseara la ora 00:30...cam asahappy. se simtea mirosul:-s

| ani63 a răspuns:

Da la tv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l-am vazut noaptea, pe la miezul noptii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistit ca nu ai sa vezi asa ceva in romania calmeaza-te

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreab-o pe mata ca l-a vazut ea...:-P