| Stefii needs somebody to looooove. xD a întrebat:

Bine...Care e faza cu norul de cenusa din Islanda?
Cat mai multe detalii... Ce e cu el? Ce face? Chesti d'aste. whistling

4 răspunsuri:
| yanny`s a răspuns:

Este de la eruptia unui vulcan si e va revarsa deasupra lumii si ne va inghiti pe toti
va veni sfarsitul lumiidevil
si vor fi explozii, bubuituri, oameni pe acoperisuri,
vaci care zboara,
porci in copac
extraterestrii striviti, haos
laughing

glumeamtongue

| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Pai norul de cenusa este de la un vulcan
Pai nu face nimic...
aeroporturile usnt inchise din cauza norului
el nu face nimic ca-i la distanta foarte maree de noi laughing
Este peste nori big grin
Deci nu te teme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu rasp la intrebare dar iti zic ca la intrebare la care mi-ai rasp nu era faza ca vreau sa ma inpreitenesk cu acea tipa pentru bani eihappy
sunteti un pic cam.pff
lome.straight face

| apopa2024 a răspuns:

ACOPERISURI PROFESIONALE ADV SRL specializata in lucrari pentru acoperisuri executa cu profesionalism si garantie la cele mai mici preturi lucrari de Izolare Acoperis.Pentru mai multe detalii accesati site ul nostru https://acoperisurilacheie.eu/