| vlad93fcv a întrebat:

Pe la voi a venit oameni buni "Norul Negru"? laughing) ca prea am vazut ca e valva mare in Romania, de parca numai noi am fi fost in calea norolui de cenusa venit tocmai din Islanda! Deci s. a intunecat? ploua cu acid? rolling on the floor E. T? Emil Boc? Loch Ness monster? laughing nimic nimic?

4 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Dacă ai avea mai multă imaginaţie nu ai mai râde aşa de mult. A venit, dar e la o altitudine cam mare pentru a fi văzut, mai ales că nu mai este aşa de concentrat ca şi în Islanda. Nu e neapărat să se întunece, nu este vreo forţă malefică, nu este eclipsă...Doar nu crezi că s-a oprit circulaţia aeriană doar ca să fie cerul liniştit, nu?

| Georgiana95 a răspuns:

Si atunci daca stiai raspunsul dc ai mai intrebat?laughingrolling on the floor

| vlad93fcv explică:

Multumim Romica Jurca (@Raul9004) insa mai stim si noi sa citim, daca nu stiam ca norul se afla la o altitudine atat de mare incat sa nu fie vizibil cu ochiul liber, sau ca norul pe parcursul "calatoriei" peste continent isi pierde din intensitate nu mai faceam haz de necaz, crede.ma ne mai informam si noi, nu trebuie sa faci pe inteligentul daca nu esti in stare!

| vkitor a răspuns:

Aga