| anonim_4396 a întrebat:

A venit Vacanta! Cine se bucura de ea?
Eu nu!crying Cat am asteptat vacanta asta. dar parca nu simt ca e vara!
Trebuie sa invat pentru examen toata saptamana(sf clasei a 8`a)crying!
Voi va bucuratisad?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

M-as bucura... daca n-as mai avea inca o saptamana rolling eyes...

| pwp a răspuns:

Buna.
eu nu ma bucur crying(((((
la fel ca tine, am examene crying((

| ch0c0latemix a răspuns:

Daaaaaaaa:X am terminat a9a.lasa ca o sa te bucuri si tu dupa.3 luni:X

| loryys a răspuns:

Daca nu erau examene era mai misto

| preadulce a răspuns:

Eu sunt in aceiasi situatie straight face. of as da si maine examenele ca sa stiu ca am scapat si sa ma bucur de vara straight face

| mady_8925 a răspuns:

Eu una ma bucur, desi am de invatat la fel ca tne.Trebuia sa ajungem si aiciwinking

| RegalusDekaron a răspuns:

Dale draq d examene am invatat tot anul doar noi uita intr-o saptamanalaughing

| CatalinM a răspuns:

Si eu sunt in aceiasi situatie,, de maine ma apuc sa invat... Dupa ce va trece examenul voi astepta sa treaca cat mai repede si vara pentru ca eu fiind de la sat plecarea la liceu la oras este destul de importanta si imi voi schimba nitel stilul de viata
Bafta!