| perceive a întrebat:

Aaaaaa ...nu mai am rabdare pana la vara, ma gandesc tot la asta si nu pot sa ma concentrez le invatat, ce sa fac sa >uit?/?

2 răspunsuri:
| deea_1980 a răspuns:

Vaiiii, asa eram si eu in clasa a 5-a asteptam vara, dar acum mi s-a parut ca a trecut prea repede, asa ca vreau sa dureze mai mult scoala ca sa astept varaaaa.Si daca ar fi acum vara, inseamna ca peste cateva luni va incepe scoala, cum sa ma gandesc la asta? Mai bine ma gandesc ca peste cateva luni va incepe vara, vacantalaughing

| psyour a răspuns:

Ce clasa esti?