| Spadea a întrebat:

Accidental mi-am zgariat o alunita de pe spate.Nu mi-am dat seama ce ma doare, asa ca m-am dus la oglinda si am observat o alunita, maro-roscata fix pe coloana vertebrala.Nu a curs sange, nu m-a durut.Are cineva vreun sfat

2 răspunsuri:
| EuPaulA a răspuns:

Sa astepti sa se vindece

| Spadea explică:

Un sfat relativ bun in cazul simptomelor.Tot eu am raspunsul.Se pare ca daca nu curge sange, nu doare sau nu capata o culoare visinie sau violeta(violet in caz de cancer) nu este nicio problema.