| xRobertx a întrebat:

Mi-am rupt o alunita adica ea e intreaga decat ca nu stiu m-am lovit putin la ea si a curs mult sange (era rosie) acuma e maro nu ma doare nimic nu ma mananca doar ca mi-e frica ce sa fac? Care sunt sansele sa fac cancer?

4 răspunsuri:
| matrix100 a răspuns:

Eu cred ca sansele sunt mici, dar cel mai bine ar fi daca ai timp liber sa treci pe la medicul de familie sa nu apara alte complicatii

| xRobertx explică (pentru matrix100):

De ce mici? alunita e la fel decat ca e maro ca si cum ar fi cu sange si s-a dus tot sangele si acuma s-a facut ca una normala.

| matrix100 a răspuns (pentru xRobertx):

Mergi la un doctor el e in masura sa te ajute mai mult

| xRobertx explică (pentru matrix100):

Tata mereu se loveste la alunita cu bigul si nu are nimic si e destul de mare