| Cristinahutul3335 a întrebat:

Aceasta întrebare este pentru băieți. Voi cum ați vrea sa fie iubita voastră? Ma refer si fizic si moral.

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

1★Plina de energie - cred ca ajunge 1 obosit in familie laughing

2★Sa nu fi fost la N baieti inainte. Este mai mult decat okay daca a mai avut relatii dar nici exagerat.

3★La fizic cu exceptia greutatii nu am preferinte laughing De preferat sa fie slabuta/finuta.

4★In general sa ma inteleaga si sa stie cand trebuie sa puna intrebari.

5★Sa nu fie risipitoare dar nici zgarcita.

6★Fara piercing-uri. *imi fac scarba*
7★Fara tatuaje *1 mic merge*
8★Sa nu fumeze.

9★Sa-si poata pastra calmul. Eu sunt genul care rezolva disputele pe un ton indiferent. Nu tip la persoanele din jur daca nu iese ceva bine.Am pretentia asta de la toti cei din jurul meu.

10★ Sa fie fata. laughing *am vrut sa fac 10 inca de la inceput dar nu mai aveam idei*

Greu, huh? Eu spun ca este realizabil =]]

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai as vrea sa fie de aceeasi inaltime cu mine sau mai mica, sa fie frumoasa sau cel putin frumusica, restul, sanii, fund, nu pun accent pe ele. Moral conteaza cel mai mult, sa ma inteleaga, sa ma completeze si sa-mi fie alaturi. Sa fie cuminte dar nici prea, prea. Sa fie amuzanta, cu un suflet mare, sa aiba o gandire buna! happy

| DryIce a răspuns:

Picioare lungi, 60/90/60, neuzata, zambareata, jucausa, distractiva, optimista, cu tensiunea mare ca sa reziste =) nu din alea obosite. Sa faca si sport... nu trebuie minte multa sau cariera ajunge sa fie frumoasa happy mai nou asa se practica, barbatii muncesc, cuv3l3 stau cu fata in sus si asteapta... :I mda trista lumea asta. Asta e, toti ne adaptam la situatie big grin

| CinVasileeee a răspuns:

Sa fie sincera si sa nu fie curva

| Panzer1945 a răspuns:

Depinde de gusturile fiecaruia.