| Asdffd a întrebat:

Acum 10 minute am intrebat`o pe maicamea daca ma lasa cu 2 colege la Mall.Si nu ma lasa. A zis ca ii este frica. Dar pana la Mall fac 15 minute pe jos.Deci e aproape.

Am fost vineri cu niste colegi in Botanic si in Centru si i-am zis abia pe drum unde sunt si nu a zis nimic, dar acum de ce nu are incredere in mine? Am venit intreaga acasastraight face. In Mall sunt undeva[intr-un spatiu inchis]deci nu este afara.

Ce pot sa ii zic sa ma lase pana maine la 4-5? Precizez ca am 12 ani si ca in acest an implinesc 13.Pe vecinul meu il lasa singur si e foarte zapacit si el are 11.Si sa nu mai zic de taicamiu ala nu ma lasa nici pana la colt fara telefon!

Am niste parinti groaznici! Stiu ca veti spune ca ei vor sa nu patesc nimic, dar sunt deja prea mare ca sa merg cu ei in Mall. Mi se pare prea jenant.Si cum am spus sunt intr-un spatiu inchis.

1 răspuns:
| InVisible99 a răspuns:

Pacat de voi...la 13 ani te consideri mare?laughing))
O sa cautati frumusetea varstei acesteia care o maturizati mult prea devreme rolling eyes...
Referitor la problema ta,pai a tai poate se gandesc ca ai fost vineri,deci au acceptat ca i-ai sunat si de pe drum, dar e de ajuns pentru weekendul acesta... daca te gandesti mai degraba mai putin decat delocwinking
Acum tu zici ca sunt groaznici, pai discuta cu ei sa te poata intelege nu mai trage concluzii pripite pentru ca NU TOT CE ZBOARA SE MANANCA