| Alii a întrebat:

Acum 2 luni. eram cu un baiat super frumos, >fieeste o fata >sh eram ffoarte buna prietena cu ea. dar mi-am dat seama ca am gresit ca am avut incredere in ea, acum baiatul acela.este prietenul eicrying. eu inca mai tin la el, dar vad ca acea fata, profita de el.si el nu ma crede pe mine. mereu imi zice ca sunt geloasa pe ea.Pe mess. vorbesc cu el, mereu intreaba de mine, imi zice ca se gandeste la mine, nu stiu ce sa cred? Ideii?

Răspuns Câştigător
| TheOriginalUser:) a răspuns:

Lasal un timp si daca mai tine la tine sau te mai iubeste te va cauta si v-a vrea sa fie din nou cu tinewinkingsi thu sa nu pari disperata dupa el, inteleg ca il mai placi dar o sa vezi ca daca nu il mai cauti o sa se intoarca la tine crede-ma asa am patit si eu si s-a intors la mine:Xfi mai indiferenta stiu ca e greu dar o sa vezi ca o sa se intoarca la tinehappypup si baftakiss

2 răspunsuri:
| Linda a răspuns:

Lasa-l in pace. E bine sa fii cu cineva care este foarte multumit si nu te paraseste pentru altcineva.

| natalita_1521 a răspuns:

Inteleg ca esti prietena foarte buna cu el, dar ar fi bine sa iti faci altul...Asta e sfatul meu, tu procedeaza cum vrei...