| mirela66890 a întrebat:

Acum 5 zile mi-am stricat forma la spranceana dreapta.din neatentie, cand ma pensam, mi-am luat prea multe fire iar acum este un gol imens in spranceana (a fost greseala mea recunosc)
acum 3 zile mi-am cumparat ulei de ricin, am inceput sa aplic pe spranceana, in respectivul loc unde am luat prea multe fire
Intrebarea mea este :
Aproximativ in cat timp, spranceana mea ar revenii la forma normala, gen cea de dinainte. daca folosesc ulei de ricin?
(precizez ca imi creste parul destul de repede)

Dau funda la cel mai detaliat si bun raspuns.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| justmemari a răspuns:

Buna ziua,

Va dura putin pana sa creasca dar pana atunci poti folosi un creion de sprancene pentru un usor retus.

| mirela66890 explică (pentru justmemari):

Buna...au trecut aproximativ 2 saptamani de cand dau cu ulei de ricin
deja in locul respectiv au inceput sa creasca fire..nu s crescute total...au doar cam 1-2 mm

2 răspunsuri:
| Strongerthanyou1 a răspuns:

Cam o luna daca iti creste repede, dar sa te dai de mai multe ori pe zi