| anonim_4396 a întrebat:

Acum cateva luni prietenul meu s-a despartit de mine,am stat impreuna cu el 2 saptamani jumate si acum vreau sa mai fiu cu el, ce sa fac

7 răspunsuri:
| Danyellaaa a răspuns:

Treci peste reletia asta. Are balta pestehappy

| PuStOaIcAPISICUTZA a răspuns (pentru Danyellaaa):

Dar cum a fost el nu stiu daca va mai fi altcineva

| iubaretulcata a răspuns:

Eu zic sa fi din nou cu el daca tu iti doresti foarte mult asta.si in final ar trebui si a 2 sansa eu zic sincer sa te duci la el.bafta... nu uita viata e scurta.iti doresc tot binele din lume

| PuStOaIcAPISICUTZA a răspuns (pentru iubaretulcata):

Si ce sa-i zic? Ca nu stiucrying

| PuStOaIcAPISICUTZA a răspuns (pentru PuStOaIcAPISICUTZA):

Ajutati-ma laughing

| urban01 a răspuns (pentru PuStOaIcAPISICUTZA):

Intreba-l daca mai simte ceva pentru tine...sau incearca sa te dai pe langa alti baieti in preajma lui, s aii observi reactile, daca te place va fi gelos si va intoarce privirea.atunci vei sti cum sa actionezi.

| iubaretulcata a răspuns (pentru PuStOaIcAPISICUTZA):

Cautal pur si simplu intra in vrb cu el vrb orice iti vei da seama daca te mai vrea doreste daca mai are ceva pentru tine...