| AnnaS98 a întrebat:

Acum cateva zile am fost la coafor si m-am tuns cu breton drept... bretonul era destul de scurt, iar parul meu are cam mult volum si se ridica continuu! nu stiu ce voi face. nu am curaj sa ma afisez asa la scoala, deci am o saptamana sa-mi fac parul sa creasca. daca as avea bretonul mai lung, mi-ar sta la fel de bine ca si lui DEBBY RYAN! va rog, raspudeti-mi! multumesc! love struck

Răspuns Câştigător
| Rio4cwalk a răspuns:

Pai ai 7 zile la dispozitie... In prima zi te dai cu ulei de ricin de la farmacie pe parul uscat (e 4 lei ), te dai la radacina bretonului si il lasi o ora, apoi te speli pe cap, dupa ce te-ai spalat iti tai capetele firelor de par de unde vrei sa-ti creasca, si apoi te clatesti din nou. Faci aceiasi chestie in fiecare zi, dar fara sa-ti mai tai firele de par, doar cu ulei de ricin...Craciun Fericit!
Si apropo vezi ca nu o sa-ti creasca asa de mult in o saptamana, dar in doua e posibil.

4 răspunsuri:
| SimoooSven a răspuns:

Pai fa`ti bretonu cu placa

| SyMy24 a răspuns:

Pai daca il uzi mai sta ridicat?
Si eu am parul cu mult volum si de asta nu am vrut niciodata sa ma tund cu bretonhappy.
Daca vrei sa il faci sa creasca mai repede cauta produse care sa ajute parul sa creascahappy

Bye!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O palarie un fes ceva ar merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune ceva pe cap