| OliviaLove a întrebat:

Buna TPU :*
Acum o luna aveam parul lung pana la fund si drept cum e in imaginea de la avatar. Acum cateva zile, am fost la coafor ca sa mai schimb ceva. I'am spus coafezei sa ma tunda in scari si putin mai scurt. Rezultatul o fost. ei bine, oribil straight face. Acum am parul pana la bust si taiat haotic, si nu imi place deloc. Nici volum nu mai are, ma rog asta e pentru ca eu eram obisnuita sa stea oricum il asezam si acum stau cu mana prin el mai mereu.
Deci ce sa fac? Vreau sa creasca mai repede si sa fie din nou drept, ca acum daca e tuns asa imi sta ondulat la varfuri. Plus ca, cu parul asa imi mai arata si nasul mare. Ce sa fac? crying

6 răspunsuri:
| dididedediu a răspuns:

Atunci de ce i-ai zis la coafeza sati tunda parul in scari daca nu ai vrut aSA?rolling on the floor

| OliviaLove explică (pentru dididedediu):

In scari e alta haotic e alta. Ea nu mi l-a tuns in scari, mi-a luat tuns haotic cum am mai zis parul, adica nu sunt toate de pe un rand la acelasi nivel, unele sunt mai sus unele jos. in scari inseamna sa fie pe randuri, care coboara din ce in ce mai in jos.Ma rog lasa ca nu cred ca ma intelegi. Totusi multumesc ca ai incercat sa ma ajuti.

| dididedediu a răspuns (pentru OliviaLove):

Sunt la coafor stilist sigur ca intelegwinking

| NicolasG a răspuns:

Buna
frumusetea nu sta an anfatisarea fizica.caracterul cuiva a-l face sa fie atragator, simpatic.
probabil ai cunoscut persoane cu o anfatisare de nota 10 dar an prejma carora n-ai dori sa te afli.
deci nu te stradui exagerat sa ai un sapect perfect(oricum nu-i gasesc nici un defect nasului tau, iar dupa ani ati vei admira singura pozele de acum si vei constata ca sunt super)
bafta

| stetefi a răspuns:

Ai putea sa mergi din nou la coafor sa ti-l tunda drept si pe urma asteapta sa creasca! fundita?