| smileysmiley a întrebat:

Acum cateva zile m`am suparat pe prietenul meu pentru ca in loc sa ma salute pe strada era prea ocupat sa vorbeasca la telefon cu o fata [din cat m`am interesant sunt colegi si prieteni de familie si el m`a asigurat de asta]. Seara i-am spus chestia asta si mi-a zis ceva in genul printr`un mesaj "atunci succes in cautarea baiatului perfect care sa te multumeasca" apoi am mai avut noi putine discutii pe tema asta si in final mi-a zis "pa" si ca nu voi mai auzi nimic de el de acum inainte. Apoi, ca sa vezi, prin minune a doua zi imi trimite mesaj si ma intreba ce fac, si am mai vorbit ca si cand nimic nu s`ar fi intamplat, ba chiar mi-a zis ca pe mine ma iubeste si ca nu va fi cu aia cu care vorbea la telefon ca sunt simplii amici si atata tot. Ba chiar ne-am si alintat asa cum o faceam cu o zi inainte. Si apoi seara cand am ajuns acasa m`a sunat, am vorbit la telefon cateva ore, am ras, ne-am distrat, ne-am alintat... si cam de 3 zile inacoace in fiecare seara ma suna sa vorbim la telefon.
Oare ce inseamna asta? Se comporta ca si cum nimic nu s`a intamplat si prin astea cred ca isi cere scuze. Astazi a plecat in excursie o saptamana cu parintii... acum nu stiu daca va avea cand si cum sa ma sune dar...
Ce inseamna toate astea? Ce sa cred, mai suntem sau nu impreuna?
Cred ca dupa ce vine din vacanta o sa-l intreb.ca sa stiu si eu. dar pana atunci vreau parerea voastra.
P. S.: Nu mi-a vorbit niciodata urat, nici macar atunci cand am avut discutia aia... il iubesc mult sad si sunt sigura ca si el pentru ca nu ar fi facut cate a facut pentru mine

3 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Te iubeste, nu te inseala, sunteti copii, aveti prea mult timp liber, prea mult credit, prea multe ganduri ...pa.

| Pympyke a răspuns:

Din cate ao spus inseamna ca te iubeste, dar asta ca nu tea salutat nu stiu ce sa spun, nu era nimic daca te saluta, cum adica sa treaca pe langa tine si sa nu te salute, aici poate ca a gresit si el dar si tu, uite el a gresit ca nu tea salutat si asa incearca sa iti ceara scuze, dar tu ar fi trebuit sa nujj sa nul ierti asa usor, sa vezi daca cedeaza repede, si asa tiai fi dat seama daca te iubeste cu adevarat, si daca se mai intampla sa nu mai faci asa, pentru ca se va mai intampla si dupa si va fi mult mai rau ca pana acum, si daca il iubesti incearca sa vorbesti deschis despre acest subiect si nu se va intampla nimic, stai linistita nu este sfarsitul lumii, iubitiva mul, Bafta

Te pupwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi cazul sa te interesezi ce s-a intamplat cu tipa cu care a vorbit. ca eu am patit asa zicea ca e doar o simpla amica si m-a inselat 6 luni cu ea crying