| Silviu17 a întrebat:

Acum doua luni m-am apucat de slabit azi m-am cantarit am cu 13 kg mai putin... Ce sa fac sa slabesc cel putin 10 kg pana incepe scoala? O dieta utila...Ms anticipat

Răspuns Câştigător
| candora a răspuns:

Continua asa, nu-ti pune termen de slabit fiindca asa devii paranoic si obsedat, iti distrugi organismul. Pina incepe mai ai o luna asa ca poti da jos 7-8. Daca faci sport mai adauga ceva exercitii, iar daca nu si tii dieta incepe sa faci sport, insa nu scade din valoarea energetica a dieteiwinking Maninca multe fructe, acum e cea mai buna perioada a anului p-u a slabiwinking

3 răspunsuri:
| deutSa a răspuns:

In 3 sapt slabesti min 7kg...

tot ce trebuie sa faci e sa mananci NUMAI CARNE ; MEZELURI,FRIPTURI,ETC SI SG LEGUMA CARE O POTI MANCa e castravetele

sa-ti zic de ce slabesti asa, mancand NUMAI CARNE...pentru ca organismul se satura de atata carne si o sa raresti mancatul

| MicutzaaPooh a răspuns:

Wow cum ai slabit asa repede? spune`mi si mie secretul tau laughing pai daca vrei sa mai slabesti tine`o tot asahappy

| Crivi a răspuns:

Cum sa continui asa! STOP.ai slabit destul de mult. orice slabire se face treptat