| dodi2000 a întrebat:

Vreau sa slăbesc pana începe scoală, adică peste o luna si doua săptămâni, am 14 ani, 63 de kg si 1, 67 cam asa, am nevoie neapărat sa slăbesc pana ajung la 50 de kg, ce dieta îmi recomanadati? Am auzit de dieta cu apa pe care am incercat-o timp de patru zile si am slăbit 3 kg, nu am mai pus la loc de atunci, dieta asta spune ca slabesti 10 kg in 2 săptămâni, ce ziceti este buna? Alta dieta cu care sa slăbesc atât? FUNDAAA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Cristina_Silvia_Cristina_Silvia_1990 a răspuns:

Ar trebui o lamaie sa alergi 1 kl si oua crude si fara paine ea ingrasa

| dodi2000 explică:

Pâine nu mănânc...dar ouăle crude mi se par scârboase...de făcut sport fac si dimineata beau un pahar de apa cu lămâie