| deealove a întrebat:

Acum nu ma criticati.cum sa devin emo nu prea vreau sa arat ca unul vreau sa ma comport! nu va luati de mine fiecare are motivele lui

6 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Emo e o prostie. Bine, fiecare face ce vrea. Dar de ce ai vrea să fii etichetat? Găseşte alt cuvânt pentru a descrie "viitorul tău comportament". Un cuvânt de genul, melancolic, singuratic, nostalgic, introvertit (căci de fapt astea ar fi cuvintele ce caracterizează un emo "true").

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

De acord cu corneliuss. Fă doar ce simţi. Şi eu sunt emo în gândire, dar nu prea am idei de suicid, nu plâng, şi nici nu cred că lumea e aşa de groaznică. Dacă ai temperament melancolic vei reuşi să fii emo fără să faci nimichappy

| c0rn3l1uss a răspuns:

Deci...nu ai cum sa fi emo.
Doar asa ca iti vine tie. straight face
Emo nu e ca si cum ai vrea sa fi rocker e ceva mult mai deosebit.
Nu ai cum sa plangi nonstop, sa te tai cu lama, sa asculti muzica emocore...etc.

Poti sa fi pe din afara "emo" dar pe dinauntru nu ai cum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sun emo,,, darcrying((((( mie mi s-a intamplat ceva de m-am facut emocrying sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

App daca vrei sa devi emostraight face nu te chinui ca nu vei reusiwinking numai daca vrei sa fi un emo fals asta ...eu cred ca toti pot face da un emo true nustraight facewinking

| vivylicy a răspuns:

Mmmdeci...thu nu ai cum sa deviii emo... emo devii doar at cand ai in familie probleme si iti doresti sa mori iar emo thu crezy ca e o joaca aa devin emo si gata nu frate nu neaparat trebuie sa fi la moda trebuie sa devii ceva in genu celor tristy nu e asa ca vrei tu int?