| deniiissss a întrebat:

happy cum fac ca un baiat sa nu mai fie suparat pe mine? imi place de el doar ca nu stiu cum sa devin prietena cu el. nu ma lasa sa ma apropii de el pentru ca a suferit din dragoste si eu vreau sa ii arat cu nu sunt asa. cum am apropii de el?

2 răspunsuri:
| TeQui a răspuns:

Ar trebui sa ii spui ca il placi. si ca daca te tine la distanta te face si pe tine sa suferi. in plus tu nu esti aceea fata esti diferita. si doar pentru ca a suferit nu inseamna ca trebuie sa renunte. viata merge in continuare nu-i asa? sunt multi oameni care au patit chestii si mai grave decat asta. eu zic sa-i spui ce simti! BAFTA si sper ca te-am ajutat

| deniiissss explică (pentru TeQui):

Sti.i-am spus ca il plac. cand nu e suparat si asta foarte rar.vb cu mine.in orasi cand iesim cu toti colegii imi trage priviri ametitoare dar. eu cred ca si el ma place doar ca nu mai vrea sa sufere. cum fac sa-i dovedesc ca sunt diferita?