| HelppMe a întrebat:

Salut, am o problema ..adica nu stiu daca e chiar problema. Aproape de fiecare data cand cunosc o fata si imi place de ea nu stiu cum sa ma comport sa ii arat ca imi place de ea.Eu ma comport frumos cu ea si in cele mai multe cazuri si ea pare foarte atrasa de mine dar dupa aceea parca o resping eu adica nu stiu poate comportamentul meu este de vina. Spuneti-mi cum sa ma comport cu ea si cum sa procedez sa pot fi cu fata de care imi place si sa o am langa mine

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Atunci cand cunosti o fata si-ti place de ea, spune-i cat este ea de frumoasa pentru tine si invita fata la clasicul suc.