| adelina_1168 a întrebat:

Acum o luna am observat ca imi creste par pe gat si barba cum fac sa scap de el? daca il dau jos cu benzi ma irit foarte tare cum pot scapa de par sau de iritatii? SAU DAK E SA IL DECOLOREZ CU CE ANUME SI UNDE SE GASESTE?

2 răspunsuri:
| Puffu a răspuns:

O solutie ar fi sa mergi la salon si sa te epilezi cu ceara. Si nu doare! Sanatate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceiasi problema si am incercat si epilare definitiva dar nu a avut efect, sa rarit intr-adevar in perioada sedintelor dar dupa ce le-am terminat sa facut iar cum a fost ba chiar mai negru si mai gros, nu vreau sa te descurajez dar si eu sunt disperata! poate ne ajuta cineva!