| adelina_1168 a întrebat:

Acum o luna am observat ca imi creste par pe gat si barba cum fac sa scap de el? daca il dau jos cu benzi ma irit foarte tare cum pot scapa de par sau de iritatii?

4 răspunsuri:
| oanamaria a răspuns:

Am aceeasi problema, se numeste hirsutism.Am luat anticonceptionale 6 luni dar m-am ingrasat si am renuntat. Poti sa il decolorezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai important trebuie sa consulti un doctor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la un salon pentru epilare permanenta, dar e km scumpbatting eyelashessau daca nu mergi la un salon simplu ca stiu ei ce sa-ti faca da, dupa un timp te vei duce iarsad

| adelina_1168 explică:

Cu ce anume sa il decolorez?