| ParaPaul2006 a întrebat:

Ai sange in tine sa te uiti la asta?
Uita-te si lasa-ti o parere cat mai personala si primesti FUNDA!

http://www.muzica-sentimentala.com/......de-un.html (atentie, imagini socante)

9 răspunsuri:
| Isabelamaria21 a răspuns:

Mi-e frica sa ma uit crying

| Mihai7best a răspuns:

A supravietuit dar dupa cum arata viata lui va fi un chin

| Merilynne a răspuns:

:-ss:-ss
Mai bine nu ma uitam

| BlackVeil a răspuns:

Nu pot sa descriu... Sunt doar o muritoare, pentru numele lui Dumnezeu!

| Lalala a răspuns:

Vad ca scrie acolo ca daca vrei sa le tai pofta de mancare si altora da mai departe, ei bine eu mananc cartofi prajiti si nu am nimicwinkingee super filtuletulhappy

| dalila a răspuns:

Fereasca dumnezeu de asa ceva.

| StylinsonGirl a răspuns:

Ehh. pai e bine ca a supravietuit

| ionutz_4796 a răspuns:

Asta e. si eu am un unchi ce a fost prins la strung si e paralizat de 22 de ani straight face

| DoarEu_7318 a răspuns:

Doamne :-&

saracul om

nu stiu cum a putut sa reziste durerii...sad